OFERTA NA SKRÓTY
BALUSTRADY
OGRODZENIA, BRAMY
PORĘCZE
DASZKI
ORUROWANIA SAMOCHODÓW
OBUDOWY
SCHODY
WIESZAKI

O FIRMIE


Działalność związana z firmą BAL-MET prowadzona jest od 1999 roku. Założycielem i właścicielem firmy jest Mariusz Mazurek, który początkowo pracował jako podwykonawca świadczący swoje usługi innym firmom. Lata praktyki, doświadczenia sprawiły, że w 2006 roku zarejestrował firmę BAL-MET. Początkowo zajmowaliśmy się tylko realizacja stosunkowo małych projektów. Aktualnie firma posiada 4 wykwalifikowanych pracowników z ogromnym doświadczeniem, co pozwoliło rozszerzyć zakres świadczonych usług. Zajmujemy się przede wszystkim produkcją i montażem wszelkiego rodzaju wyrobów ze stali nierdzewnej, takich jak: balustrady, ogrodzenia, bramy, zadaszenia, kraty, wiaty, okucia do jachtów itp. Konstrukcje wykonane przez firmę BAL-MET charakteryzują się dużą trwałością, oryginalnością, estetyką i starannością wykonania. Zastosowanie materiałów wysokiej jakości w połączeniu ze starannością ręcznego wykonania dają w efekcie końcowym wyjątkowy wyrób. Większość naszych realizacji to produkty nietypowe, jednostkowe, o różnorodnej stylistyce i bogatym wzornictwie wykonywane na indywidualne zamówienie w sposób kompleksowy od projektu po montaż.
Stal nierdzewna cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Estetyczny wygląd, trwałość wizualnie podnosi prestiż obiektu, co znakomicie można zauważyć na ulicach miast. Projektanci i architekci, którzy projektują nowe osiedla lub obiekty wielkopowierzchniowe nie są w stanie zrezygnować z efektownego ich wykończenia elementami wykonanymi ze stali nierdzewnej.
Zapraszamy Państwa serdecznie do współpracy. Wierzymy, że dołączając do grona naszych klientów będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani jakością naszych usług. Służymy doradztwem technicznym, serwisem oraz renowacją wykonanych przez nas wcześniej produktów. Chętnie zrealizujemy wszelkie nietypowe zamówienia i zadbamy byście Państwo w przyszłości z przyjemnością do nas wracali. Starając się spełniać oczekiwania naszych Klientów, indywidualnie i elastycznie podchodzimy do każdego zlecenia, ciągle poszerzając naszą ofertę. Zajmujemy się kompleksową obsługą począwszy od pomiaru, projektu, wyceny, poprzez realizację i montaż. Wzornictwo i konstrukcja dostosowane są do potrzeb i wymagań Klienta. Proponujemy gotowe rozwiązania jak również realizujemy z góry narzucone nam pomysły lub gotowe projekty. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie a nasze wyroby cieszą się dużą popularnością zwracając uwagę na estetykę wykonania i konkurencyjne ceny.
Jesteśmy przekonani, że dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu pracowników firmy oraz ich wieloletnie doświadczenie i dotychczas zrealizowane projekty pozwolą Państwu docenić i wybrać naszą firmę jako partnera godnego zaufania.

All rights reserved. Copyright BAL-MET 2007. Created by Konrad Popiołek